NEZAČKOVANÝM VYDÁVAME OBJEDNÁVKY USKUTOČNENÉ A UHRADENÉ ELEKTRONICKY (E-SHOP, E-MAIL, TELEFÓN, SMS, MESSENGER), SERVIS BICYKLOV JE V PREVÁDZKE (BICYKLE NA SERVIS PRIJÍMAME AJ VYDÁVAME), V PRÍPADE POTREBY PROSÍM VOLAJTE NA 0915 912 903 (TOVAR) ALEBO 0917 760 990 (SERVIS), ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

Servis

Pravidelný servis Vášho bicykla Vám pomôže ušetriť nemalé finančné prostriedky spojené s náročnejšími opravami a tiež predĺžiť jeho životnosť. Našim zákazníkom poskytujeme servisné služby na všetky typy a druhy bicyklov zakúpené i nezakúpené u nás a tiež servis elektrobicyklov s pohonom BOSCH, SHIMANO STEPS a BAFANG. Sme držiteľmi certifikátov a diagnostík na všetky systémy a taktiež sa pravidelne zúčastňujeme všetkých potrebných technických školení.

BOSCH certifikat Filip ZilkaBOSCH CERTIFIKAT ERIK

steps filipsteps lukáš

steps erik

Na servis je potrebné sa vopred telefonicky, mailom alebo osobne, v predajni Cyklocentrum PLUS, objednať.

Doba servisu sa podľa zložitosti prác a náročnosti na zabezpečenie dielov pohybuje od 1 do 14 dní podľa našich kapacitných možností resp. podľa  sezóny.

Poskytujeme aj služby rýchloservisu - na počkanie (prirážka 100% z ceny servisných prác) a do 24 hodín (prirážka 50% z ceny servisných prác).

Mobil servis: 0917 / 760 990

Mobil predajňa:  0915 / 912 903