• Otváracie hodiny Po - Pi 9:00 - 12:00, 12:30 - 17:30, So 9:00 - 12:00
  • Volajte +421 915 912 903 (servis +421 917 760 990)

Blog Details

Ani typické jesenné počasie nie je prekážkou na jazdu na bicykli – okrem chuti zajazdiť si Ti postačí kvalitné cyklooblečenie. Výrobca top cyklooblečenia spoločnosť Castelli pripravila v segmente oblečenia vhodného do chladného počasia niekoľko noviniek a samozrejme opäť ponúka všetky osvedčené modely s využitím vlastných sofistikovaných materiálov.

castelli_elemento2_bunda_15519-239

Napr. zimná bunda Castelli Elemento 2 7x(AIR) umožňuje dokonalú výmenu vzduchu, udrží jazdca v suchu, teple a to všetko pri vysokej intenzite a záťaži. Plne vode a vetru odolná vrstva je prešívaná spolu s vnútornou fleecovou vrstvou. Dané prešitie tak spôsobuje 7-krát väčšiu priepustnosť ako vlákna, ktoré sú použité na Windstopper bundách.

tempesta

Bunda Castelli Tempesta Race Jacket z materálu eVent je vyhotovená z extra vode odolného materiálu, ktorý Vás udrží v suchu a umožní Vám tak trénovať i v daždivom počasí. K dokonalej vodeodolnosti z vonku, je prispôsobený i transport potu, ktorý odchádza z vnútra prostredníctvom miliónov mikropórov. V skutočnosti je eVent o 30% priedušnejší ako jeho najbližší konkurent. eVent je veľmi múdra a vhodná voľba pre všetkých aktívnych športovcov, ktorí potrebujú a vyžadujú pre svoj najvyšší možný výkon a komfort kvalitné cyklooblečenie.

sorpasso

Zateplené nohavoce Castelli Sorpasso Bibtight z nového materiálu Thermoflex Core2 –  rozsah a komfort Thermoflexu sme rozšírili a získali sme dvojvrstvový materiál s funkciou udržanie tepla a výborného odvodu vlha. Spodná vrstva Core2 je tvorená nylonovými vláknami, ktoré zabezpečujú hlavný transfer vlhka a tak Vás udržuje v suchu, zatiaľ čo Thermoflex reguluje teplo. To znamená, že neprichádza k prehriatiu organizmu a tak pôžitok z jazdy je viac ako komfortný. Navyše zdvojená vrstva materiálu má funkciu vetru-odolnosti.

Castelli-Nanoflex-Pro-Bib-Tights-Cycling-Tights-Black-AW15-CS155330102

Nohavice Castelli NANOFLEX PRO z materálu Nanoflex – exkluzívneho produktu značky Castelli. Je tu použitý fleecom zateplený materiál Thermoflex, ktorý je pokrytý miliónom nanočastíc, ktoré zabezpečujú vodeodolnosť. Kvapky vody tak ostávajú na povrchu a v podobe malých guličiek stekajú alebo sa odrážajú od povrchu. Bonusom je výborná viditeľnosť jazdca zo všetkých strán vďaka extrémne veľkej reflexnej ploche v spodnej časti nohavíc.

Celý sortiment cyklooblečenia Castelli si môžete prezrieť u nás v predajni, podrobné informácie na webe www.castelli.sk, rovnako tu môžu nakúpiť Tí, ktorí uprednostňujú nákup cez e-shop .

stiahnuť1

(na fotografii Erika Hirner je test rider teamu castelli.sk pán Milan Castelli zo Špačiniec, fotografiu láskavo poskytla pani Gabba Castelli)