DOPRAVA BICYKLOV V KATEGÓRII VÝPREDAJ NIE JE SÚČASŤOU CENY BICYKLOV. Vzhľadom na súčasnú situáciu v cyklopriemysle robia výrobcovia na poslednú chvíľu zmeny v špecifikáciách. Berte prosím do úvahy, že tieto zmeny nemusia byť zaznamenané na týchto produktových stránkach a obrázkoch. BICYKLE NA SERVIS PRIJÍMAME LEN NA OBJEDNÁVKU A LEN ČISTÉ, V PRÍPADE POTREBY PROSÍM VOLAJTE NA 0915 912 903 (TOVAR) ALEBO 0917 760 990 (SERVIS), ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

computer CTM CS-13W silicon čierny

Neohodnotené
Značka: CTM
€23,49
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Trénujte efektívnejšie a zlepšite svoj výkon. Bezdrôtový silikónový cyklopočítač CTM vám bude skvelou pomôckou. Je praktický nielen svojimi 18 funkciami, vodeodolnosťou, ale aj jednoduchou montážou vďaka praktickému uchyteniu na riadidlá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Silikónový bezdrôtový farebný cyklopočítač s 18 funkciami Auto štart/stop Okamžitá rýchlosť Priemerná rýchlosť Maximálna rýchlosť Komparátor rýchlosti Tendencia rýchlosti Digitálne hodiny Počítadlo vzdialenosti Celková vzdialenosť Automatický čas jazdy Automatický sken Automatické vypnutie Funkcia jednotiek - kilometre/míle Spálené kalórie Kalkulácia redukcie CO2 Denná prejdená vzdialenosť Montáž bez náradia na riadidlá alebo predstavec Balenie obsahuje: cyklopočítač s batériou CR2032

Dodatočné parametre

Kategória: Computery
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: