DOPRAVA BICYKLOV V KATEGÓRII VÝPREDAJ NIE JE SÚČASŤOU CENY BICYKLOV. U VÝPREDAJOVÝCH POLOŽIEK NIE JE MOŽNÉ UPLATNIŤ ŽIADNU ĎALŠIU ZĽAVU. Vyhradzujeme si právo na prípadnú chybu v popise. Skutočný farebný odtieň bicykla nemusí presne zodpovedať farebnému podaniu obrázka na obrazovke. BICYKLE NA SERVIS PRIJÍMAME LEN NA OBJEDNÁVKU A LEN ČISTÉ, V PRÍPADE POTREBY PROSÍM VOLAJTE NA 0915 912 903 (TOVAR) ALEBO 0917 760 990 (SERVIS), ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

Servis

Pravidelný servis Vášho bicykla Vám pomôže ušetriť nemalé finančné prostriedky spojené s náročnejšími opravami a tiež predĺžiť jeho životnosť. Našim zákazníkom poskytujeme servisné služby na všetky typy a druhy bicyklov zakúpené i nezakúpené u nás a tiež servis elektrobicyklov s pohonom BOSCH, SHIMANO STEPS, YAMAHA a BAFANG. Sme držiteľmi certifikátov a diagnostík na všetky systémy a taktiež sa pravidelne zúčastňujeme všetkých potrebných technických školení.

BOSCH 2022 certifikat  ErikBOSCH 2022 certifikat  Filip

BOSCH certifikat Filip ZilkaBOSCH CERTIFIKAT ERIK

steps filipsteps lukáš

steps erik

Na servis je potrebné sa vopred telefonicky, mailom alebo osobne, v predajni CYKLOCENTRUM PLUS, Rybníková 1/A, Trnava objednať.

Doba servisu sa podľa zložitosti prác a náročnosti na zabezpečenie dielov pohybuje od 1 do 14 dní podľa našich kapacitných možností resp. podľa  sezóny.

Poskytujeme aj služby rýchloservisu - na počkanie (prirážka 100% z ceny servisných prác) a do 24 hodín (prirážka 50% z ceny servisných prác).

Mobil servis: 0917 / 760 990

Mobil predajňa:  0915 / 912 903