VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, V SÚČASNOSTI PREVÁDZAME ÚPRAVY E-SHOPU, OSPRAVEDLŇUJEME SA VÁM ZA PRÍPADNÉ DOČASNÉ PROBLÉMY ČI VÝPADKY , ĎAKUJEME VÁM ZA VAŠU PRIAZEŇ A POCHOPENIE.

Služby

ODVOZ BICYKLOV

V prípade Vášho záujmu Vám CYKLOCENTRUM PLUS TRNAVA ponúka službu dovozu bicyklov - u nás zakúpený bicykel Vám v prípade potreby radi privezieme domov.

V Trnave je doprava bicykla zdarma, dovoz do blízkeho okolia Trnavy  0,30 EUR/km. Službu poskytujeme po dohode s personálom predajne.

SPLÁTKOVÝ PREDAJ

Predajňa CYKLOCENTRUM PLUS TRNAVA ponúka možnosť kúpy tovaru na splátky prostredníctvom spoločností QUATRO a HOMECREDIT. Obe splátkové spoločnosti ponúka rôzne typy úverov - môžete si vybrať výšku akontácie, dobu splácania a výšku splátok. V priebehu kalendárneho roka spoločnosti taktiež ponúkajú množstvo výhodných akcií. Ak ste majiteľom platobnej karty ktorejkoľvek splátkovej spoločnosti nepotrebujete okrem preukazu totožnosti na vybavenie úveru žiadne doklady.

Schvaľovanie žiadosti o predaj na splátky vybavujeme prostredníctvom internetu a obvykle trvá len pár minút. Po schválení žiadosti podpíšete úverovú zmluvu a prípadne zaplatíte prvú splátku a môžete si tovar odniesť domov.

Pri vybavovaní úveru Vám ochotne poradí personál predajne CYKLOCENTRUM PLUS TRNAVA, alebo sa tiež môžete informovať na telefónnom čísle 0915 /912 903.