BICYKLE NA SERVIS PRIJÍMAME LEN NA OBJEDNÁVKU, V PRÍPADE POTREBY PROSÍM VOLAJTE NA 0915 912 903 (TOVAR) ALEBO 0917 760 990 (SERVIS), ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

Služby

ODVOZ BICYKLOV

V prípade Vášho záujmu Vám CYKLOCENTRUM PLUS TRNAVA ponúka službu dovozu bicyklov - u nás zakúpený bicykel Vám v prípade potreby radi privezieme domov.

V Trnave je doprava bicykla zdarma, dovoz do blízkeho okolia Trnavy  0,30 EUR/km. Službu poskytujeme po dohode s personálom predajne.

SPLÁTKOVÝ PREDAJ

Predajňa CYKLOCENTRUM PLUS TRNAVA ponúka možnosť kúpy tovaru na splátky prostredníctvom spoločností QUATRO a HOMECREDIT. Obe splátkové spoločnosti ponúka rôzne typy úverov - môžete si vybrať výšku akontácie, dobu splácania a výšku splátok. V priebehu kalendárneho roka spoločnosti taktiež ponúkajú množstvo výhodných akcií. Ak ste majiteľom platobnej karty ktorejkoľvek splátkovej spoločnosti nepotrebujete okrem preukazu totožnosti na vybavenie úveru žiadne doklady.

Schvaľovanie žiadosti o predaj na splátky vybavujeme prostredníctvom internetu a obvykle trvá len pár minút. Po schválení žiadosti podpíšete úverovú zmluvu a prípadne zaplatíte prvú splátku a môžete si tovar odniesť domov.

Pri vybavovaní úveru Vám ochotne poradí personál predajne CYKLOCENTRUM PLUS TRNAVA, alebo sa tiež môžete informovať na telefónnom čísle 0915 /912 903.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie