DOPRAVA BICYKLOV V KATEGÓRII VÝPREDAJ NIE JE SÚČASŤOU CENY BICYKLOV. U VÝPREDAJOVÝCH POLOŽIEK NIE JE MOŽNÉ UPLATNIŤ ŽIADNU ĎALŠIU ZĽAVU. Vyhradzujeme si právo na prípadnú chybu v popise. Skutočný farebný odtieň bicykla nemusí presne zodpovedať farebnému podaniu obrázka na obrazovke. BICYKLE NA SERVIS PRIJÍMAME LEN NA OBJEDNÁVKU A LEN ČISTÉ, V PRÍPADE POTREBY PROSÍM VOLAJTE NA 0915 912 903 (TOVAR) ALEBO 0917 760 990 (SERVIS), ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

computer SIGMA ROX 11.0 GPS BLACK SET

Neohodnotené
Značka: SIGMA
€275
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Prepracovaný cyklopočítač v plnej výbave s GPS trasovou navigáciou, určený na tréningové účely pre ambicióznych cyklistov, s možnosťou použitia STRAVA segmentov a bezdrôtového prenosu ANT+ a BLUETOOTH Smart. Rozšírená sada obsahuje snímače R1 DUO HR (srdcová frekvencia a R2 DUO Combo (rýchlosť a kadencia). Komunikácia medzi ROX GPS 11.0 a snímačmi funguje výhradne cez ANT+ rozhranie. Okrem vlastných snímačov je ROX GPS 11.0 kompatibilný aj so SRAM eTap a Shimano Di2. Prostredníctvom novej aplikácie SIGMA LINK je možné cez Bluetooth Smart nahrať priamo na ROX GPS 11.0 nastavenia aj vopred pripravené trasy. Spojením cez Sigma Link môže ROX GPS 11.0 ukazovať na displeji aj prichádzajúe volania a správy. Navigačnú trasu je potrebné nahrať do ROX GPS 11.0 cez aplikáciu DATA CENTER. Novinkou je možnosť pridania individuálnych poznámok k bodom trasy, ktoré sa pri ich dosiahnutí zobrazia na displeji.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné funkcie: - GPS navigácia trasy - Výkon - Srdcová frekvencia - Kadencia - Rýchlosť - Vzdialenosť - Teplota - Nadmorská výška IAC + - ETA-ukazovatele (zostávajúci čas do cieľa / časovač / zostávajúca vzdialenosť do cieľa) - Automatický okruh (podľa vzdialenosti, času, kalórií) - Manuálny okruh - Výškový profil vo formáte grafu - Stúpanie a rýchlosť výstupu Vlastnosti : - Strava Live segmenty - ANT+ prenos - Sigma Link (Bluetooth Smart) - komunikácia s mobilným zariadením - Nastavenie individuálnych tréningových programov - SRAM eTap / Shimano Di2 kompatibilita - Digitálny trojosí kompas - Barometrický výškomer - Športové profily (vrátane individuálnych tréningových prehľadov) - Body trasy s individuálnymi textami - Viac ako 1000 hodín pamäťovej kapacity - Podsvietenie displeja - Vodotesný IPX7 - Grafické vyhodnotenie v aplikácii DATA CENTER Obsah balenia : - ROX GPS 11.0 - Snímač R2 DUO Combo (rýchlosť/kadencia) - Snímač R1 DUO COMFORTEX+ (srdcová frekvencia) - Držiak na kormidlo ROX GPS - MICRO-USB-nabíjací kábel - Power magnet do výpletu kolesa - DATA CENTER - Magnet kadencie - Rýchly návod na použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Computery
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: