Vzhľadom na súčasnú situáciu v cyklopriemysle robia výrobcovia na poslednú chvíľu zmeny v špecifikáciách. Berte prosím do úvahy, že tieto zmeny nemusia byť zaznamenané na týchto produktových stránkach a obrázkoch. BICYKLE NA SERVIS PRIJÍMAME LEN NA OBJEDNÁVKU A LEN ČISTÉ, V PRÍPADE POTREBY PROSÍM VOLAJTE NA 0915 912 903 (TOVAR) ALEBO 0917 760 990 (SERVIS), ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

pračka na retaz FINISH LINE

Neohodnotené
Značka: FINISHLINE
€35,95
Skladom (5 ks)
Máte doma bicykel a bežnú údržbu si na ňom vykonávate sami? Potom by práčka reťaze Finish Line Chain Cleaner mala tvoriť základnú výbavu. Táto výhodná sada sa skladá z odmasťovača s objemom 120 ml a univerzálneho maziva s objemom 60 ml. Čistič reťaze má 3 rotujúce kefy a bezchybne vyčistí aj odolnú špinu. Ľahko sa nasadzuje aj aplikuje vďaka praktickým stierkam pri výstupe tejto práčky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Práčka reťaze Finish Line Chain Cleaner vyčistí odolnú špinu Výhodná sada práčky reťaze, odmasťovača s objemom 120 ml a univerzálneho maziva s objemom 60 ml Jednoduchá aplikácia aj vďaka stierkam pri výstupe Určená na každodennú údržbu bicykla

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: