Vyhradzujeme si právo na prípadnú chybu v popise. Skutočný farebný odtieň bicykla nemusí presne zodpovedať farebnému podaniu obrázka na obrazovke. BICYKLE NA SERVIS PRIJÍMAME LEN NA OBJEDNÁVKU A LEN ČISTÉ, V PRÍPADE POTREBY PROSÍM VOLAJTE NA 0915 912 903 (TOVAR) ALEBO 0917 760 990 (SERVIS), ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

prilba CASCO E-MOTION white L 58-62cm

Neohodnotené
Značka: CASCO
€160
Skladom (2 ks)
Casco e.motion prilba novej generácie mestských prilieb s vynikajúcou ventiláciou a skvelým komfortom určená pre e-bike bicykle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Casco e.motion nová generácia e-bike urban prilieb s vynikajúcou ventiláciou a skvelým komfortom. Konštrukcia prilby tvorí pevný celok, ktorý je bezpečný a odolný. Kompaktný profil prilby ponúka účinnú ochranu na spodnej časti hlavy. Casco investovala veľa času a energie do vývoja čo najpohodlnejšej prilby pre cyklistiku. Inovatívne patentované Casco-Loc zapínanie zabezpečí rýchle odopnutie prilby jednou rukou, po nastavení skvele sedí a nepotrebuje ďalšiu úpravu. Systém Disc-fit-Vario ponúka horizontálne a vertikálne nastavenie prilby pre najväčšie pohodlie. Prilba má Safety 360, reflexné prvky viditeľné zo všetkých uhlov. Casco e.motion nová generácia prilieb, ktoré zabezpečia vysokú ochranu pri páde a maximálne bezpečie. Technológia škrupiny: Monocoque-Ultra Upínací systém: Casco-Loc, Disk Fit Vario

Dodatočné parametre

Kategória: Mestské
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: