DOPRAVA BICYKLOV V KATEGÓRII VÝPREDAJ NIE JE SÚČASŤOU CENY BICYKLOV. U VÝPREDAJOVÝCH POLOŽIEK NIE JE MOŽNÉ UPLATNIŤ ŽIADNU ĎALŠIU ZĽAVU. Vyhradzujeme si právo na prípadnú chybu v popise. Skutočný farebný odtieň bicykla nemusí presne zodpovedať farebnému podaniu obrázka na obrazovke. BICYKLE NA SERVIS PRIJÍMAME LEN NA OBJEDNÁVKU A LEN ČISTÉ, V PRÍPADE POTREBY PROSÍM VOLAJTE NA 0915 912 903 (TOVAR) ALEBO 0917 760 990 (SERVIS), ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

prilba CASCO MTBE biela L 58-62 cm

Neohodnotené
Značka: CASCO
€160
Skladom (1 ks)
Casco MTB.E patrí medzi novú generáciu MTB prilieb s vynikajúcou ventiláciou a skvelým komfortom. Prilba je vhodná pre klasické MTB a aj pre e-bike bicykle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Casco MTB.E patrí medzi novú generáciu MTB prilieb s vynikajúcou ventiláciou a skvelým komfortom. Prilba je vhodná na klasické MTB, ale aj pre e-bike bicykle. Konštrukcia prilby InMold vytvára robustný a pevný celok, ktorý je bezpečný a odolný. Prilba je viditeľná zo všetkých strán vďaka reflexným pruhom po obvode. Kompaktné profil prilby ponúka účinnú ochranu na spodnej časti hlavy. Systém Casco MTB.E nová generácia prilieb, ktoré zabezpečia vysokú ochranu pri páde a maximálnu bezpečnosť. Disc-fit-Vario ponúka horizontálne a vertikálne nastavenie prilby pre najväčšie pohodlie. Patentované Casco-Loc zapínanie umožňuje rýchle odopnutie prilby jednou rukou. Výškovo nastaviteľný štít Vás ochráni proti slnku. Hmotnosť: 380g Technológia škrupiny: IN-MOLD Extra: nastaviteľný štítok Upínací systém: Disc-fit vario System

Dodatočné parametre

Kategória: MTB
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: