DOPRAVA BICYKLOV V KATEGÓRII VÝPREDAJ NIE JE SÚČASŤOU CENY BICYKLOV. U VÝPREDAJOVÝCH POLOŽIEK NIE JE MOŽNÉ UPLATNIŤ ŽIADNU ĎALŠIU ZĽAVU. Vyhradzujeme si právo na prípadnú chybu v popise. Skutočný farebný odtieň bicykla nemusí presne zodpovedať farebnému podaniu obrázka na obrazovke. BICYKLE NA SERVIS PRIJÍMAME LEN NA OBJEDNÁVKU A LEN ČISTÉ, V PRÍPADE POTREBY PROSÍM VOLAJTE NA 0915 912 903 (TOVAR) ALEBO 0917 760 990 (SERVIS), ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

prilba CASCO SPEEDSTER TC PLUS M 54-58cm

Neohodnotené
Značka: CASCO
€185
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Profesionálna cestná prilba, vstavané okuliare, Casco-Loc systém zapínania, aerodynamická konštrukcia, pre obvod hlavy 54-58 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Casco Speedster-TC Plus je závodná cestná prilba, vybavená pokročilými technológiami. Disc-fit-Vario: horizontálne a vertikálne nastavenie prilby pre najväčšie pohodlie Multi Layer Construction: špeciálna konštrukcia prilby starajúca sa o maximálnu bezpečnosť Casco-Loc: patentované a rýchle zapnutie a odopnutie prilby jednou rukou Safety 360: reflexné prvky na prilbe viditeľné zo všetkých uhlov Air Guideline: optimalizované prúdenie vzduchu, zaisťujúci výbornú aerodynamiku Insect Guard: ochrana predných otvorov prilby proti hmyzu, vyrobená z ľahkej a pevnej alu zliatiny Flip-up Speed ??Mask: špeciálnej vstavanej okuliare dotvárajúca vzhľad a aerodynamickosť prilby

Dodatočné parametre

Kategória: Cestné
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: